Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ перевіряє прикордонників

0 15

Державна прикордонна служба України розглянула подання Генеральної прокуратури України про усунення порушень вимог законодавства при застосуванні органами прикордонної служби заходів адміністративного впливу. Про це повідомив начальник відділу Генеральної прокуратури України Сергій Мотрич. За його словами, за вказаними у поданні фактами притягнуто до відповідальності 73 посадовці, з яких половина – керівний склад, у тому числі центрального апарату. «Підставою для цього стали суттєві порушення конституційних прав громадян, які притягалися до адміністративної відповідальності», – цитує С.Мотрича прес-служба ГПУ.

Так наприклад, зазначає Сергій Мотрич, непоодинокими є факти незаконних адміністративних затримань, утримання осіб без складання протоколів про їх затримання, нероз’яснення права та порядку оскарження цього заходу.   Також начальник відділу повідомив про виявлені випадки фальсифікації протоколів про адміністративні правопорушення, на підставі яких громадян незаконно притягнуто до адміністративної відповідальності.

Ще одним із виявлених правопорушень він назвав порушення вимог закону при вилученні, зберіганні та реалізації безхазяйного майна, виявленого за результатами вжиття заходів з охорони державного кордону. Підсумовуючи Сергій Мотрич зазначив, що загалом за документами реагування органів прокуратури з початку року до відповідальності притягнуто 240 посадових осіб органів прикордонної служби.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар