Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ перегляне 10 тисяч судових рішень з приводу земельних питань

0 12

Генеральна прокуратура Україна має намір переглянути близько 10 тисяч судових рішень про виділення земельних ділянок. Про це заявив заступник Генерального прокурора Михайло Гаврилюк.

На брифінгу він розповів, що за останні 3 роки суди України ухвалили близько 10 тисяч рішень із питань виділення земельних ділянок, а також про передачу їх в оренду. «Фактично на сьогоднішній день ми промоніторити усі судові рішення, які вимагають перегляду щодо їхньої законності», – розповів він.

Михайло Гаврилюк також наголосив, що у прокуратури є реєстр таких судових рішень, і їх уже направили на місця прокурорам областей. «Найближчим часом ці судові рішення переглянуть щодо їхньої законності», – сказав він, додавши, що у разі виявлення порушень у рішеннях судів прокуратура подаватиме апеляції та касації на такі рішення.

Теги:

землевідведення, ГПУ

Залиште коментар