Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ перегляне 10 тисяч судових рішень з приводу земельних питань

12

Генеральна прокуратура Україна має намір переглянути близько 10 тисяч судових рішень про виділення земельних ділянок. Про це заявив заступник Генерального прокурора Михайло Гаврилюк.

На брифінгу він розповів, що за останні 3 роки суди України ухвалили близько 10 тисяч рішень із питань виділення земельних ділянок, а також про передачу їх в оренду. «Фактично на сьогоднішній день ми промоніторити усі судові рішення, які вимагають перегляду щодо їхньої законності», – розповів він.

Михайло Гаврилюк також наголосив, що у прокуратури є реєстр таких судових рішень, і їх уже направили на місця прокурорам областей. «Найближчим часом ці судові рішення переглянуть щодо їхньої законності», – сказав він, додавши, що у разі виявлення порушень у рішеннях судів прокуратура подаватиме апеляції та касації на такі рішення.

Теги:

землевідведення, ГПУ
Комментарии