Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ передала розслідування справи за фактом незаконного виготовлення дублікату печатки ВАСУ до прокуратури Києва.

0 21

Генеральна прокуратура України (ГПУ) передала розслідування справи за фактом незаконного виготовлення дублікату гербової печатки Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) до прокуратури міста Києва. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі ГПУ. Ця кримінальна справа була порушена Генпрокуратурою за зверненнями посадових осіб, народних депутатів і на підставі публікації в ЗМІ.

Нагадаємо, прес-служба ВАСУ повідомила сьогодні, що 20 січня 2010 р. було вилучено і знищено дублікат печатки Вищого адміністративного суду України (ВАСУ), виготовлений на прохання першого заступника голови ВАСУ Миколи Сіроша.

Нагадаємо, голова Верховного суду України Василь Онопенко заявив 14 січня ц.р., що заступник голови ВАСУ М.Сірош отримав другу печатку ВАСУ. В “Урядовому кур’єрі” 12 січня 2010 р. було опубліковано повідомлення першого заступника голови ВАСУ Миколи Сіроша про втрату гербової печаті ВАСУ і визнання її недійсної. Того ж дня інформація про втрату гербової печатки було спростовано в.о. голови Олександром Пасенюком.

Раніше, 25 грудня 2009 р. Рада суддів України скасувала рішення конференції суддів адміністративних судів від 24 грудня 2009 р. про покладання обов’язків голови ВАСУ на О.Пасенюка до призначення голови ВАСУ. Тоді ж Рада суддів визнала першого заступника голови ВАСУ М.Сіроша виконуючим обов’язки голови ВАСУ. Рада суддів визнала також незаконними рішення президії ВАСУ і рішення конференції суддів адміністративних судів про покладання обов’язків голови ВАСУ на О.Пасенюка незаконними.

Як повідомлялося, термін повноважень голови ВАСУ О.Пасенюка сплив 24 грудня 2009 р. Згідно із законодавством, подання на призначення голови ВАСУ готує голова ВСУ. Норму про те, що подану кандидатуру затверджує Президент України, що діяла раніше, було скасовано рішенням Конституційного суду.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар