Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ оскаржила судове рішення щодо Л.Кучми

0 17

14 грудня Печерським районним судом м. Києва за результатами розгляду скарги захисників в інтересах обвинуваченого Кучми Л.Д. скасовано постанову Генеральної прокуратури України від 21.03.2011 про порушення відносно останнього кримінальної справи про перевищення ним влади за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.166 КК України 1960 року.

У зв’язку з незгодою з прийнятим судом рішенням через його необґрунтованість, невідповідність висновків суду фактичним обставинам справи та істотні порушення вимог кримінально-процесуального закону, 19.12.2011 Генеральною прокуратурою України дане рішення оскаржено в апеляційному порядку.

Як повідомили в відділі зв’язків із засобами масової інформації

ГПУ, відповідно до вимог чинного законодавства, апеляційну скаргу Генеральної прокуратури України має бути розглянуто Апеляційним судом м.Києва.

Теги:

ГПУ, справа Л.Кучми

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар