Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ не відмовилась від вертолітного майданчику?

0 18

У приміщенні Генпрокуратури висить план реконструкції будинку, з якого видно, що в неї буде гелікоптерний майданчик, повідомляє “Українська правда”. Фото плану реконструкції зробив депутат від опозиції Володимир Ар’єв, коли опозиціонери передавали керівництву Генпрокуратури позов, поданий Юрієм Луценком проти них в американський суд.

Біля фото-макету майбутнього приміщення Генпрокуратури висить табличка “реконструкція з прибудовою адміністративної будівлі по вул.. Різницькій 13/15 у Печерському районі м.Києва”.

Слід відзначити, що відповідаючи на запит “Української правди” два місяці тому, в Генпрокуратурі стверджували, що відмовилися від гелікоптерного майданчику та зимового саду у новому приміщенні.

Як відомо, вартість нової адмінбудівлі Генпрокуратури на сьогодні становить понад 280 мільйонів гривень.

Місцеві жителі скаржаться, що будівництво ведеться з порушеннями – влітку воно велося навіть уночі та вихідні дні. Крім того, у деяких квартирах з’явились тріщини після початку будівництва.

Теги:

ГПУ, бюджетні кошти, реконструкція

Залиште коментар