Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ купила 8 “Toyota Camry” у найрозкішнішій комплектації.

0 15

Виданню вдалося знайти інформацію про тендер лише після звернення нардепа Віктора Марчука з запитом до ГПУ.

Машини мають бути виготовлені не раніше 2011 року. До того ж у авто має бути двигун об’ємом 3456 куб. см. Це найпотужніший з всіх можливих двигунів для “Камрі”.

Видання нагадує, що ці автомобілі аж ніяк не підпадають під перелік виключень з урядової постанови №943 “Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів” від 2008 року, чию дію голова Кабміну Микола Азаров днями урочисто продовжив до 2014 року.

У постанові чорним по білому заборонено купувати автомобілі всім, окрім правоохоронців та кількох держструктур, яким дозволено купувати спецавтомобілі та машини для обслуговування іноземних делегацій. Генпрокуратури в цьому переліку виключень немає.

Це не вперше, коли ВДЗ ховає закупівлі Генпрокуратури. Як відомо, “Українська правда” свого часу з’ясувала, що Вісник державних закупівель не вивісив випуск, де повідомлялося про будівництво нового приміщення ГПУ за 300 мільйонів.

Залиште коментар