Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ: за 20 років ФПУ втратила понад 200 санаторно-курортних комплексів

0 14

Заступник Генерального прокурора України М. Гаврилюк прокоментував журналістам позицію прокуратури з приводу питань щодо майна, яке перебуває у користуванні Федерації профспілок: «Прокуратура категорично проти передачі майна профспілок у приватну власність. Тільки за двадцять років незалежності така величезна організація як ФПУ втратила більше 200 санаторно-курортних комплексів (вартістю більше 6 млрд. грн.!), де лікувалися та відпочивали наші звичайні громадяни».

«Органами прокуратури пред’явлено вже 172 позови, де ми у судовому порядку намагаємося припинити розтаскування державного майна комерційними структурами. Сьогодні ми маємо 72 судових рішення, які підтверджують нашу правоту та скасовують вищевказані незаконні угоди. За матеріалами перевірок порушено 36 кримінальних справ».

Прикладом є рішення господарського суду Херсонської області від 12.09.2011 року та 21.09.2011 року задоволено 7 позовів прокуратури Херсонської області, визнано за державою право власності на майно санаторіїв «Гопри», «Скадовськ», туристичну базу «ім. Остапа Вишні», «Чорномор», тур готелі «Нова Каховка», «Лілея» та бюро подорожей та екскурсій у смт. Асканія Нова.

Крім того, як повідомлялося раніше, Окружним адміністративним судом міста Києва 7 жовтня 2011 року визнано безпідставними позовні вимоги Федерації профспілок України щодо оскарження дій та припису Генеральної прокуратури України.

Теги:

ГПУ, ФПУ

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар