Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ: Суд визнав нечинною передачу Мінфіну права змінювати розмір плати за акцизні марки на алкогольні і тютюнові вироби.

0 24
Окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив позов Генеральної прокуратури України та визнав нечинними положення постанови Кабінету міністрів №486 від 21 травня 2008 р., якими Міністерству фінансів передано виключні повноваження уряду щодо права змінювати розмір плати за марки акцизного збору для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва. Про відповідне рішення суду від 12 листопада ц.р. повідомила сьогодні прес-служба Генпрокуратури.
За позовом Генпрокуратури окружним адмінсудом Києва визнано такою, що не відповідає правовим актам вищої юридичної сили та нечинною постанову Кабміну “Про затвердження граничної чисельності працівників апарату центральних органів виконавчої влади і підпорядкованих їм територіальних органів та інших державних органів” №464 від 13 травня 2009 р.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар