Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ: кадрові зміни

0 27

Наказом Генерального прокурора України Віктора Пшонки на посаду прокурора Одеської області призначено Олександра Галкіна.

Олександр Галкін – державний радник юстиції 3 класу, працює в органах прокуратури з 1986 року, пройшов шлях від стажиста прокуратури до заступника Генерального прокурора. Працював прокурором у регіонах України, зокрема, заступником прокурора Вінницької області, прокурором Чернівецької, Полтавської, Одеської областей, а також прокурором Дніпровської екологічної прокуратури.

На посаду заступника Генерального прокурора призначено Віталія Білоуса.

Віталій Білоус працює в органах прокуратури упродовж майже 20 років. За час роботи обіймав керівні посади в регіональних прокуратурах, центральному апараті, був начальником Головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генеральної прокуратури України.

Теги:

ГПУ

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар