Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ: грошей багато, злочинність знижується, а корупціонерів чимало

0 9

Генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що 174 мільйони гривень, виділені Генпрокуратурі, є необхідними для функціонування нового Кримінально-процесуального кодексу.

“Це мінімум, який потрібен для того, щоб спрацьовував новий КПК. Якщо не буде введення єдиного реєстру (злочинів) – не буде працювати новий КПК. Якщо не будуть створені таємні кімнати у районних та міських прокуратурах, не буде нагляду за оперативно-розшуковою діяльністю”, – цитує Генпрокурора «Українська правда».

“Якщо ми до 19 листопада не встигнемо отримати ці кошти, не встигнемо провести тендери, не встигнемо технічно задіяти всю Україну у єдиний реєстр злочинів, не буде нового КПК”, – сказав він.

Також Генпрокурор похвалився зниженням рівня злочинності в Україні. За його словами, за останні півроку було зареєстровано менше тяжких і особливо тяжких злочинів.

Однак, Пшонка зазначив, що “низка проблем залишається невирішеними”. Зокрема, це зростання рівня рецидивної злочинності, значна кількість нерозкритих злочинів, низька якість досудового слідства.

Генпрокурор повідомив, що поточного року до суду направлено 1055 кримінальних справ стосовно 1224 осіб за скоєння злочинів з ознаками корупції.

Також Пшонка повідомив, що за вчинення корупційних злочинів засуджено 11 суддів. “Я скажу, на жаль, це тривожна тенденція – вдвічі більше, ніж у минулому році”, – додав він.

Крім того, генпрокурор наголосив, що до кримінальної відповідальності було притягнуто 3 працівників органів прокуратури, 3 працівників податкових органів та 22 працівників органів внутрішніх справ.

Теги:

ГПУ, Пшонка Віктор

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар