Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ внесла до Ради три подання про відповідальність депутатів за сепаратизм

0 22

 

Генеральна прокуратура України на виконання доручення в.о. президента України Олександра Турчинова почала перевірку діяльності окремих депутатів парламенту і політичних партій щодо їх причетності до сепаратистських дій на південному сході України. Про це повідомив в.о. генпрокурора Олег Махніцький, якого цитує прес-служба Генпрокуратури.

“Мова йде про народних депутатів, депутатів місцевих рад та представників політичних сил, які своїми діями і висловами закликають до порушення територіальної цілісності України і повалення конституційного ладу в нашій державі”, – заявив пан Махніцкий.

За його словами, до Верховної Ради вже внесено три подання про притягнення депутатів до кримінальної відповідальності за сепаратизм.

Раніше Генпрокуратура внесла подання до Верховної Ради про притягнення депутата Олега Царьова до кримінальної відповідальності і затримання його для обрання запобіжного заходу.

Відносно пана Царьова розслідується низка кримінальних проваджень стосовно закликів до сепаратизму. Щоправда, парламент з першого разу не зібрав необхідної кількості голосів для притягнення депутата від ПР Царьова до кримінальної відповідльності за відверто антиукраїнську позицію та дії.

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар