Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ виявила зловживання з боку чиновників “Центру державного земельного кадастру”

0 16

Генеральна прокуратура України виявила зловживання владою та службовим становищем з боку посадових осіб державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”, внаслідок чого державі завдано збитків на 2,6 млн грн. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

“Управлінням правозахисної діяльності у сферах екології та земельних відносин Генеральної прокуратури України перевірено законність витрачання державних коштів ДП “Центр державного земельного кадастру” на придбання аерофотознімального комплексу”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, за результатами перевірки 28.10.2014 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України та розпочато досудове розслідування.

“Установлено, що посадові особи цього підприємства, достовірно знаючи, що виготовлений однією з іноземних компаній аерофотознімальний комплекс коштує понад 14 млн грн, надали незаконні переваги одному з ТОВ та придбали у цього товариства вказаний комплекс за 16,6 млн грн, що значно перевищує його реальну вартість. Внаслідок зловживання владою та службовим становищем з боку посадових осіб ДП “Центр державного земельного кадастру” державним інтересам спричинено шкоду на загальну суму близько 2,6 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар