Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ створила реєстр злочинів під час Революції Гідності

0 19

Генеральна прокуратура створила реєстр проваджень про злочини, скоєні під час Революції гідності, і розмістила його на своєму офіційному сайті.

Про це повідомив генеральний прокурор Віктор Шокін. “Ми самі не очікували, що це буде така важка і тривала праця. Впевнений, що цей реєстр допоможе нам і інші кримінальні провадження розслідувати”, – сказав Віктор Шокін.

Він зазначив, що створений реєстр не є статичним і буде поповнюватися в процесі розслідування кримінальних проваджень.

У свою чергу заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ, начальник управління спеціальних розслідувань Сергій Горбатюк зауважив, що у реєстрі крім інформації щодо розслідування справ про злочини на Майдані, міститься зведення всіх кримінальних проваджень, які розслідуються щодо злочинів проти активістів Євромайдану злочинною організацією, яка діяла в кінці 2013 початку 2014 років. За словами Сергія Горбатюка, у реєстрі знаходиться інформація про всі кримінальні провадження, які розслідуються як ГПУ, її територіальними підрозділами, так і іншими правоохоронними органами. Сергій Горбатюк зауважив, що передбачається, що у новостворений реєстр буде вноситись інформація – де, коли, які відбуватимуться судові засідання, коли і чому вони переносяться.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар