Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ розслідує понад 1,3 тисяч кримінальних справ за фактами вчинення терактів

0 27

Про це повідомив заступник генерального прокурора Анатолій Матіос на брифінгу в Києві. «Дотримання законності у воєнній сфері та, насамперед, нейтралізація терористичної загрози і забезпечення національної безпеки у Донецькій та Луганській областях для Генеральної прокуратури України сьогодні є одним з першочергових завдань», – наголосив він.

Матіос повідомив, що «на сьогодні Генпрокуратура та підпорядковані прокурори забезпечили досудове розслідування та процесуальне керівництво у понад 1300 кримінальних провадженнях за фактами вчинення терактів та інших тяжких і особливо тяжких злочинів, насамперед посягань на цілісність і недоторканість України, масових заворушень, захоплення і блокування державних установ, диверсій, незаконного позбавлення волі».

Заступник генпрокурора додав, що «наразі викрито майже 450 осіб, винних у скоєнні вказаних злочинів, яким оголошено про підозру. Також стосовно 139 осіб судами обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, у тому числі відносно шести громадян РФ. Окрім того, ще щодо інших 135 осіб обрано інші запобіжні заходи».

Матіос зазначив, що «за результатами досудового слідства до суду направлено 33 кримінальних провадження стосовно 104 осіб. Крім того, органами прокуратури оскаржено до суду 21 антиконституційне рішення органів місцевого самоврядування Донецької та Луганської областей, які скасовано». Він також повідомив, що у цьому півріччі суди задовольнили майже 1500 позовів прокурорів з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, пред’явлених в інтересах громадян і держави, на суму 188 млн грн.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар