Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ просить у Ради дозволу засудити 14 суддів

0 21

Генпрокуратура за минулий рік спрямувала до Верховної Ради подання щодо притягнення до кримінальної відповідальності 14 суддів. Про це заявив на прес-конференції генпрокурор Віталій Ярема.

За його словами, зокрема, йдеться про подання стосовно судів Печерського райсуду Сергія Вовка та Оксани Царевич, а також низки їхніх колег, які фабрикували справи проти учасників Євромайдану та Автомайдану.

Разом із тим, Ярема нагадав, що на даний момент судді захищені від відповідальності положення про їхню недоторканість. “Їм оголошено підозри, однак притягнення до відповідальності потребує розгляду цього питання у Верховній Раді. Усі необхідні документи мною підписані, загалом за минулий рік спрямовано до Верховної Ради 14 подань”, – розповів Генпрокурор.

Як відомо, Сергій Вовк, Ганна Медушевська, Оксана Царевич входили в колегію суддів по першій справі Юрія Луценка.

Залиште коментар