Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ просить перевірити 8 суддів

0 17

 

Генпрокуратура просить спеціальну комісію перевірити діяльність 8 суддів Апеляційного суду Києва, які ухвалювали рішення проти активістів Євромайдану. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

За дорученням генпрокурора Віталія Яреми його заступник Віктор Шокін надіслав до Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції 8 заяв про проведення перевірки діяльності суддів Апеляційного суду Києва, які у листопаді 2013 – лютому 2014 ухвалювали рішення про залишення без змін ухвал про обрання запобіжних заходів у виді тримання під вартою відносно учасників мирних акцій протесту.

Це було зроблено на виконання вимог закону “Про відновлення довіри до судової влади в Україні”.

Як повідомлялося раніше, Генпрокуратура надіслала 48 заяв до Тимчасової спеціальної комісії, з метою перевірки суддів, які ухвалювали рішення стосовно учасників масових акцій протесту.

Відповідно до вимог вказаного закону суддя загальної юрисдикції підлягає перевірці Тимчасовою спеціальною комісією у разі прийняття ним одноособово або у колегії рішень, пов’язаних з обмеженням прав учасників мирних акцій протесту у листопаді 2013 – лютому 2014.

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар