Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ порушила справу проти чиновників Держцентру зайнятості

0 16

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження проти чиновників Державного центру зайнятості за незаконне використання 150 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

“Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службова підробка) Кримінального кодексу України за фактом незаконного використання посадовими особами Державного центру зайнятості державних коштів у сумі майже 150 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, було встановлено, що службові особи Держцентру зайнятості протягом 2010-2011 рр., зловживаючи своїм службовим становищем, з метою отримання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, незаконно використали кошти в сумі майже 150 млн грн з бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Джерело:

Юридичний портал

Залиште коментар