Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ порушила справу проти чиновників Держцентру зайнятості

16

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження проти чиновників Державного центру зайнятості за незаконне використання 150 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

“Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службова підробка) Кримінального кодексу України за фактом незаконного використання посадовими особами Державного центру зайнятості державних коштів у сумі майже 150 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, було встановлено, що службові особи Держцентру зайнятості протягом 2010-2011 рр., зловживаючи своїм службовим становищем, з метою отримання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, незаконно використали кошти в сумі майже 150 млн грн з бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Джерело:

Юридичний портал

Комментарии