Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ планує скоротити штат відомства на 1 тис. осіб

0 18

Генеральна прокуратура вивчає можливість реорганізації органів прокуратури та планує скоротити штат відомства на 1 тис. працівників. Про це в. о. Генерального прокурора Олег Махніцький повідомив в ефірі телеканалу «5 канал».

«Сьогодні ми розглядаємо можливість реорганізації органів прокуратури, зокрема, в тому, що стосується скорочення штату відомства», – повідомив О. Махніцький.

За його словами, найближчим часом у структурі планується скоротити 1000 посад. Необхідність таких змін в. о. Генпрокурора пов’язує, в першу чергу, з дублюванням функцій окремих підрозділів органів прокуратури.

Окрім того, О. Махніцький нагадав, що ним було звільнено усіх прокурорів областей, і на сьогоднішній день в деяких регіонах вже призначені нові керівники обласних прокуратур.

Також очільник відомства підкреслив, що підбір кадрів відбувається виключно за професійним принципом, нагадали в прес-службі ГПУ.

Залиште коментар