Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ перевірить дії Лутковської щодо блокування автозака з Бугаєм

0 61

Генеральна прокуратура України перевірить дії Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Валерії Лутковської щодо перешкоджання пересуванню автозака з головою наглядової ради “Брокбізнесбанку” Денисом Бугаєм.

Про це заявив на брифінгу в.о. генерального прокурора Олег Махніцький. “Оцінку дій Лутковської ми обов’язково дамо… Вона – державний службовець, і такі дії мають ознаки правопорушення”, – заявив Махніцький.

За його словами, Лутковська разом з групою адвокатів 23 березня перешкоджали доставці Бугая в суд, аби йому обрали запобіжний захід. При цьому Махніцький наголосив, що блокування СІЗО є кримінально караним злочином.

Крім того, він спростував інформацію, що затримання Бугая здійснено з порушенням. “Бугая затримали не як адвоката… Його затримали виключно за фінансові зловживання”, – заявив в.о. генпрокурора. Нагадаємо, напередодні Печерський районний суд Києва не зміг обрати запобіжного заходу для Бугая, але вже сьогодні, 24 березня, запобіжний захід обере Голосіївський районний суд Києва.

Як повідомлялось, 23 березня близько 50 вищих представників адвокатури пікетували СІЗО СБУ в Аскольдовому провулку столиці. Причина – затримання їхнього колеги Дениса Бугая, відомого адвоката, який супроводжував, наприклад, купівлю Сергієм Курченком “білих активів”: ФК “Металіст”, УМХ, банку БББ, “Арени” в Харкові.

Джерело:

Лівий берег

Залиште коментар