Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ передала у суд першу справу щодо подій в Одесі 2 травня

0 16

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно одного звинуваченого у навмисному убивстві під час заворушень в Одесі 2 травня 2014 року. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

У відомстві повідомили, що на розгляд Приморського райсуду Одеси направлено обвинувальний акт за підозрою громадянина Х. у вчиненні умисного убивства (пп. 5, 7 ч. 2 ст. 115) масових заворушеннях (ч. 2 ст. 15, пп. 1, 5, 7 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 294), та посяганні на життя працівника правоохоронного органу (ст. 348).

Слідчі встановили, що вказаний громадянин 2 травня 2014 року “озброївшись вогнепальною зброєю – мисливською рушницею, спорядженою патронами з картеччю, здійснив декілька прицільних пострілів у напрямку групи людей… та працівників міліції”. “Внаслідок цього він заподіяв смерть одній людині та вчинив посягання на життя працівника правоохоронних органів із спричиненням йому тяжких тілесних ушкоджень”, – заявили в ГПУ.

Залиште коментар