Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ підозрює 17 банків у фінансуванні сепаратистів

0 15

Генеральна прокуратура України (ГПУ) підозрює 17 банків у фінансуванні сепаратистів. Про це сьогодні на прес-конференції заявив в.о. генпрокурора Олег Махніцький. “Виявлено 17 банків, які підозрюються у фінансуванні протиправних дій”, – заявив Олег Махніцький.

Перед цим в СБУ повідомили про те, що фінансування терористичних груп на сході України відбувається з використанням активів російської банківської установи. Зокрема, спецслужба відкрила кримінальне провадження стосовно посадових осіб одного з російських банків за підозрою в організації та здійсненні забезпечення засобами терористів, “які під гаслами проросійського сепаратизму діють у східних областях України”.

Втім, 29 квітня Національний банк України підтвердив, що не виявив порушень у діяльності українського дочірнього банку “Сбербанк Росії” за підсумками перевірки.

Додамо, що у Служби безпеки України, як заявив сьогодні її глава Валентин Наливайченко, є санкції на затримання екс-міністра доходів і зборів України Олександра Клименка за фінансування тероризму в Україні.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар