Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ об’єднала справи загиблих на Майдані у масове вбивство людей

0 21

 

Генеральна прокуратура об’єднала справи по факту вбивства людей під час мирних акцій протесту в одне провадження.

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з контролю за діяльністю ГПУ Олег Махницький з трибуни парламенту.

“Вони розслідуються по факту спроби використати зброю під час масових акцій, розслідується факт масового вбивства людей вищим силовим керівництвом держави”, – зазначив він.

Махницький повідомив, що раніше вбивства, які були здійснені на Майдані, були розкидані по окремих кримінальних справах.

“Ви розумієте, що міліція розслідувала справи, де людей вбивала міліція”, – сказав уповноважений ВР. Також Махницький повідомив, що заведено єдине провадження щодо затримання Пшонки і доставлення його до суду.

Крім того, він повідомив, що наразі майже всіх заарештованих під час мирних протестів відпущено на волю, за гратами залишаються троє активістів, яких буде звільнено якнайшвидше.

Махницький підкреслив, що всі кримінальні справи проти протестувальників будуть закриті, а самі активісти будуть звільнені за реабілітуючими обставинами, а не на підставі закону про амністію. “Ці люди мають бути виправдані”, – підкреслив він.

Як відомо, у МОЗ повідомили, що станом на 18.00 22 лютого у період з 18 лютого внаслідок сутичок у центрі Києва загинули 82 особи.

Залиште коментар