Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ не зрушила з місця розгляд справи про розгін Євромайдану

0 17

Через три тижні після відсторонення від посад заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, голови КМДА Олександра Попова та керівника київської міліції Валерія Коряка за клопотанням ГПУ у зв’язку з подіями на Майдані Незалежності в ніч на 30 грудня жодних рішень у досудовому розслідуванні немає.

Станом на 6 січня Генпрокуратура не оприлюднила жодних відомостей про хід досудового розслідування у справі про розгін Євромайдану.

Нагадаємо, 14 грудня в ході брифінгу генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що за розгін Євромайдану покарають заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, керівника київської міліції Валерія Коряка та голову КМДА Олександра Попова.

Янукович підписав указ про відсторонення всіх трьох з посад на час проведення розслідування. Згідно з протоколами допиту Сівковича, Коряка і Попова, Сівкович транслював вказівки секретаря РНБО Андрія Клюєва.

Також на допиті Коряк дав свідчення, що йому дзвонив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко і наказав виконувати всі команди Сівковича.

Залиште коментар