Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ не планує розсекречувати справу Пукача

0 22

Генпрокуратура не вважає за можливе розгляд у відкритому режимі апеляції на вирок колишньому начальнику департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексію Пукачу, обвинувачуваному в убивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Про це сказав головуючий у колегії суддя Степан Гладій. Він зачитав відповідь Генпрокуратури на запит суду про можливість розгляду справи у відкритому режимі. “У колегії суддів є повідомлення від Генпрокуратури про те, що на даний момент підстав для зняття привласненого грифа таємно в зазначених матеріалах не встановлено”, – повідомив Гладій.

У зв’язку із цим суд вирішив розглядати апеляцію в закритому режимі.

Як повідомлялося, у понеділок суд у новому складі колегії суддів продовжив розглядати апеляцію на вирок Пукачу. 20 серпня колегія суддів Апеляційного суду Києва на чолі з Тетяною Фрич взяла самовідвід при розгляді апеляції, і розгляд справи був припинений.

29 січня 2013 року Печерський райсуд Києва присудив Пукача до довічного тюремного ув’язнення за вбивство Гонгадзе.

Залиште коментар