Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ: Клюєв не причетний до розгону Євромайдану

0 22

Секретар РНБО Андрій Клюєв 16 грудня дав свідчення в рамках слідства щодо розгону Євромайдану в Києві в ніч на 30 листопада. Про це заявив перший заступник Генерального прокурора Віталій Білоус.

Представник ГПУ наголосив, що Андрій Клюєв самостійно прибув у слідче управління, де і був допитаний. “Свій прихід він пояснив бажанням дати свідчення у справі щодо подій на Майдані Незалежності. Слідство встановило, що Клюєв не має ніякого відношення до подій, що сталися в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності”, – сказав Білоус.

Він додав, що слідство встановило, що відсторонений від посади голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов сприяв поширенню матеріалів розслідування.

“Під час перевірки виникла необхідність додатково допитати Попова. Слідчим шляхом встановлено, що саме Попов сприяв поширенню матеріалів слідства. Слідство вважає, що факт сприяння у поширенні даної інформації ставить під сумнів окремі частини свідчень Попова. І в зв’язку з цим, слідчим шляхом були перевірені всі його свідчення”, – сказав Білоус, коментуючи повторний виклик Попова на допит в Генпрокуратуру. 

Нагадаємо, секретар Ради нацбезпеки і оборони Андрій Клюєв назвав звинувачення на свою адресу у причетності до розгону Євромайдану спланованою провокацією.

Українська правда опублікувала частину протоколів одночасного допиту Генпрокураторою Сівковича, Коряка і Олександра Попова. Документи свідчать про те, що Сівкович транслював вказівки секретаря РНБО Андрія Клюєва.

Опозиція вимагає арешту  Клюєва.

Залиште коментар