Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ через півроку відкрила кримінальну справу щодо захоплення «Чорноморнафтогазу»

0 18

 

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за фактом заволодіння майном державного підприємства «Чорноморнафтогаз», повідомляє прес-служба відомства.

Генпрокуратурою розслідуються кримінальні провадження, розпочаті за частиною 2 статті 240 (порушення правил охорони або використання надр) та частиною 3 статті 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства) Кримінального кодексу України.

«У ході перевірки дотримання вимог законодавства у діяльності державного підприємства «Чорноморнафтогаз» встановлено, що група осіб у березні 2014 року, використовуючи документи, печатки та штампи вказаного публічного акціонерного товариства, протиправно заволоділа його майном на загальну суму майже 15 мільярдів гривень та в подальшому передала його до незаконно створеного кримського республіканського підприємства «Чорноморнафтогаз», чим заподіяла державі великої шкоди», – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначають, що службові особи кримського підприємства «Чорноморнафтогаз», достовірно знаючи про відсутність у підприємства дозволу на користування ділянкою надр в період березня-жовтня, здійснили видобуток природного газу в об’ємі 600 мільйонів кубометрів, чим завдали збитків державі на суму 240 мільйонів гривень.

Залиште коментар