Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ГПУ через півроку відкрила кримінальну справу щодо захоплення «Чорноморнафтогазу»

18

 

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за фактом заволодіння майном державного підприємства «Чорноморнафтогаз», повідомляє прес-служба відомства.

Генпрокуратурою розслідуються кримінальні провадження, розпочаті за частиною 2 статті 240 (порушення правил охорони або використання надр) та частиною 3 статті 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства) Кримінального кодексу України.

«У ході перевірки дотримання вимог законодавства у діяльності державного підприємства «Чорноморнафтогаз» встановлено, що група осіб у березні 2014 року, використовуючи документи, печатки та штампи вказаного публічного акціонерного товариства, протиправно заволоділа його майном на загальну суму майже 15 мільярдів гривень та в подальшому передала його до незаконно створеного кримського республіканського підприємства «Чорноморнафтогаз», чим заподіяла державі великої шкоди», – йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначають, що службові особи кримського підприємства «Чорноморнафтогаз», достовірно знаючи про відсутність у підприємства дозволу на користування ділянкою надр в період березня-жовтня, здійснили видобуток природного газу в об’ємі 600 мільйонів кубометрів, чим завдали збитків державі на суму 240 мільйонів гривень.

Комментарии