Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Готуються позови за кордоном проти корумпованих прокурорів

0 12

Керівництво опозиційної партії «Батьківщина» готує позови проти українських прокурорів, які «фабрикували» справи проти лідерів опозиції, заявив один з лідерів цієї партії на Харківщині Арсен Аваков.

Виступаючи в ефірі Російської служби Радіо Свобода по телефону з Італії, де він переховується від переслідування української прокуратури, він заявив, такі позови представники «Батьківщини» мають намір подавати до іноземних судів.

 «Керівництво партії «Батьківщина» підготувало цілу низку таких позовів. Вони будуть подані у закордонні суди з тієї простої причини, що українським судам не має жодної довіри не лише в опозиції, але і у жодної здравомислячої розумної людини в Україні», – заявив Аваков.

За словами Авакова, він уже почав займатися цими справами в Італії, бо європейські закони дозволяють звертатися з такими конкретними позовами.

Теги:

позов, прокуратура

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар