Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Готуються позови за кордоном проти корумпованих прокурорів

12

Керівництво опозиційної партії «Батьківщина» готує позови проти українських прокурорів, які «фабрикували» справи проти лідерів опозиції, заявив один з лідерів цієї партії на Харківщині Арсен Аваков.

Виступаючи в ефірі Російської служби Радіо Свобода по телефону з Італії, де він переховується від переслідування української прокуратури, він заявив, такі позови представники «Батьківщини» мають намір подавати до іноземних судів.

 «Керівництво партії «Батьківщина» підготувало цілу низку таких позовів. Вони будуть подані у закордонні суди з тієї простої причини, що українським судам не має жодної довіри не лише в опозиції, але і у жодної здравомислячої розумної людини в Україні», – заявив Аваков.

За словами Авакова, він уже почав займатися цими справами в Італії, бо європейські закони дозволяють звертатися з такими конкретними позовами.

Теги:

позов, прокуратура

Джерело:

Радіо Свобода

Комментарии