Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Госпсуд Севастополя скасував рішення міськради про визнання незадовільної роботи міської адміністрації

0 15

Господарський суд Севастополя задовольнив позов Севастопольської міської держадміністрації (СМДА) до Севастопольської міської ради про визнання протиправними низці пунктів рішення представницької влади міста “Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку міста Севастополя за 2007 рік”. Як повідомляє прес-служба СГГА, таким чином, ухвалою Господарського суду визнані протиправними і такими, що підлягають скасуванню положення, на підставі яких робота Севастопольської міської держадміністрації з виконання заходів програми соціально-економічного розвитку на 2007 р. у частині капітального будівництва була визнана міською Радою незадовільної.

У ході розгляду справи по суті, судом було встановлено, що, ухвалюючи вказане рішення, Севастопольська міська Рада перевищила свої повноваження.

Суд підтвердив, що Севастопольська міська адміністрація не є виконавським органом Севастопольської міської ради, а є найвищий орган виконавчої влади в регіоні, підзвітна і підконтрольна виключно Президенту і уряду України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар