Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Госпсуд Севастополя скасував рішення міськради про визнання незадовільної роботи міської адміністрації

15

Господарський суд Севастополя задовольнив позов Севастопольської міської держадміністрації (СМДА) до Севастопольської міської ради про визнання протиправними низці пунктів рішення представницької влади міста “Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку міста Севастополя за 2007 рік”. Як повідомляє прес-служба СГГА, таким чином, ухвалою Господарського суду визнані протиправними і такими, що підлягають скасуванню положення, на підставі яких робота Севастопольської міської держадміністрації з виконання заходів програми соціально-економічного розвитку на 2007 р. у частині капітального будівництва була визнана міською Радою незадовільної.

У ході розгляду справи по суті, судом було встановлено, що, ухвалюючи вказане рішення, Севастопольська міська Рада перевищила свої повноваження.

Суд підтвердив, що Севастопольська міська адміністрація не є виконавським органом Севастопольської міської ради, а є найвищий орган виконавчої влади в регіоні, підзвітна і підконтрольна виключно Президенту і уряду України.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии