Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Господарські суди публікують інформацію про банкрутство на сайті

0 18

Господарські суди тепер публікують інформацію щодо справ про банкрутство на сайті ВГСУ. Відповідні зміни до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вступили в силу 19 січня 2014 року. Про це повідомили у прес-службі Держпідприємництва.

На офіційному сайті ВГСУ в розділі “Оприлюднення відомостей про справи про банкрутство” господарські суди будуть розміщувати наступну інформацію:

— повідомлення про прийняття до розгляду заяви про затвердження плану санації боржника до порушення провадження у справі про банкрутство;

— оголошення про порушення справи про банкрутство;

— повідомлення про введення процедури санації; повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури;

— повідомлення про поновлення провадження у справі про банкрутство боржника у зв’язку з визнанням мирової угоди недійсною або її розірванням; оголошення про порушення справи про банкрутство і відкриття процедури санації відповідно до ст. 94 згаданого Закону.

Крім того, передбачена можливість подачі боржниками та організаторами аукціонів оголошень/повідомлень у справах про банкрутство.

Залиште коментар