Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голову ВСУ оберуть 17 травня

0 15

Верховний суд України в п’ятницю, 17 травня, проведе пленум, на якому розгляне питання про обрання голови Верховного суду України. Про це повідомила прес-служба ВСУ.

“Виконувач обов’язків голови Верховного суду України Ярослав Романюк сьогодні, 26 квітня, підписав подання про скликання пленуму Верховного суду України на 10:00 17 травня 2013 р. і вніс на його розгляд питання про обрання голови Верховного суду України”, – йдеться в повідомленні.

Тепер, за прогнозами, на посаду голови ВСУ може бути висунутий нинішній глава Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Леонід Фесенко.

Ще в серпні минулого року Фесенко зізнався, що він справді має намір боротися за пост глави ВСУ. “Мені надійшла така пропозиція від суддів. Судді ВСУ і судді загальних судів висловлювали свою думку з цього приводу, тому й було прийнято таке рішення (перейти на роботу до ВСУ)”, – сказав Фесенко.

На думку експертів, Фесенко, швидше за все, очолить Верховний суд України на безальтернативній основі.

Теги:

Верховний суд України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар