Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голову апеляційного суду Херсонської області викрили в хабарництві

0 17

Справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди). Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Суддю було викрито «на гарячому» в одному із ресторанів міста при одержанні 100 тис. доларів США за вплив на прийняття рішення про залишення без розгляду апеляційної скарги на ухвалу та рішення цього ж суду про забезпечення позову.

Грошові кошти вилучено, слідство у справі триває.

Анатолій Іванищук очолював Апеляційний суд Херсонської області з 1996 року. Він – заслужений юрист України, член Ради суддів України. Повторно призначений на посаду голови суду Указом Президента України 5 квітня 2007 року.

Теги:

хабарництво, Іванищук Анатолій, Херсонський обласний апеляційний суд

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар