Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Головою Європейського парламенту обраний колишній прем’єр-міністр Польщі Є.Бузек.

0 24

Головою Європейського парламенту обраний колишній прем’єр-міністр Польщі і активіст руху “Солідарність” Єжи Бузек. За підсумками виборів, що відбулися сьогодні, 69-річний Є.Бузек отримав голоси 555 з 736 парламентарів. Рішення про обрання нового голови стало першим рішенням європейського парламенту нового скликання, обраного в червні ц.р., передає Associated Press. Є.Бузек стане першим представником східноєвропейських країн на цій посаді.

Рішення про обрання Є.Бузека главою Європарламенту не стало несподіванкою, оскільки раніше про підтримку його кандидатури заявили представники християнсько-демократичних, соціалістичних і ліберальних партій, які зайняли 533 місця в парламенті.

З січня 2007 р. пост голови Європарламенту займав представник німецької Християнсько-демократичної партії Ганс-Герт Поттерінг. Він змінив на цій посаді іспанського соціаліста Хосепа Бореля.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар