Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Головного казначея Київщини піймали на систематичному хабарництві

0 16

Прокуратура Київської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо начальника Головного управління Державної казначейської служби України в Київській області за фактом вимагання та отримання хабара в сумі 24 тис. грн.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, чиновник налагодив схему вимагання та регулярного отримання хабарів від підприємців Київської області. Він вирішував на користь підприємців питання про перерахування коштів з державного бюджету на рахунки цих підприємств, отримуючи від них грошову винагороду.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди з використанням наданої йому влади та службового становища поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди) .

За скоєне чиновнику загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар