Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голові Апеляційного суду Криму висунуто обвинувачення

0 14

У прокуратурі АРК підтвердили висунення обвинувачення голові Апеляційного суду Криму Сергію Луніну. Зі слів джерела в прокуратурі АР Крим, чиновнику висунуто обвинувачення за двома статтями Кримінального кодексу – за перевищення службових повноважень і порушення у сфері охорони державної таємниці.

За даними БСІ, о 15:00 Сергій Лунін прибув в прокуратуру, куди був запрошений в статусі свідка. Згідно зі статтею 126 Конституції України, яка гарантує незалежність і недоторканність суддів, “суддя не може без згоди Верховної Ради України бути затриманий чи заарештований до винесення обвинувального вироку судом”.

Джерело в прокуратурі Криму також заявляє, що дії старшого слідчого прокуратури АРК Морозова, за постановою якого проводився обшук і вилучення документів в Апеляційному суді Криму 9 вересня, були правомірними. “Обшук проводився у відділі кадрів, серверній та інших службових приміщеннях, а не в кабінетах суддів. Тому постанови суду в цьому випадку не потрібно. Для цього достатньо постанови слідчого”, – сказав він.

Нагадаємо, в п’ятницю, 9 вересня, в Апеляційному суді АРК проходили обшуки і вилучення документів, які проводив старший слідчий прокуратури Криму Олексій Морозов у супроводі бійців СБУ.

Теги:

Апеляційний суд АР Крим

Залиште коментар