Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голови вищих судів закликали суддів до стабільної роботи

0 21

Про це йдеться у спільній заяві голови Верховного Суду України Ярослава Романюка, голови Вищого господарського суду України Віктора Татькова, в.о. голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Євгена Літвінова, в.о. голови Вищого адміністративного суду України Михайла Цуркана, повідомляє прес-служба Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

“У цей непростий час, у період змін у суспільно-політичному житті нашої держави звертаємося до суддів і працівників судів, адже суди були і є легітимними органами державної влади, що єдині здійснюють правосуддя. Статус судді в реаліях сьогодення вимагає від нас, професійних суддів, максимальної зібраності, виваженості, стриманості, стійкості та розсудливості. Упевнені, що ви свідомі цього”, – йдеться у повідомленні.

Голови вищих судів України також висловили впевненість, що поведінка суддів як носіїв судової влади повинна бути позбавлена емоцій, а стабільна робота судів, поєднана з неухильним додержанням суддями основоположних принципів здійснення правосуддя, сприятиме подоланню кризових явищ у суспільстві правовим шляхом і формуванню довіри до державної влади, зокрема й судової.

“Звертаємося до представників суддівського корпусу, незалежно від рівня і юрисдикції суду, та закликаємо забезпечити стабільну роботу судів, адже своєчасний, справедливий та неупереджений розгляд справ суддями, які керуються Конституцією та прийнятими Верховною Радою України законами України, – запорука суспільного правопорядку”, – йдеться у заяві.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар