Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков виступив із заявою

0 16

Заяву зроблено з приводу факту скоєння ДТП суддею господарського суду Івано-Франківської області 11 серпня цього року.

«Ввечері 09 серпня 2011 року суддею господарського суду Івано-Франківської області Грицою Ю.І. була скоєна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої одна людина загинула, а друга перебуває у важкому стані. Як повідомляють інтернет-видання, за непідтвердженою інформацією водій автомобіля перебував у стані алкогольного сп’яніння», — йдеться в заяві.

В.Татьков заявив, що у разі підтвердження вини судді та порушення ним морально-етичних принципів поведінки судді буде внесено подання до Вищої ради юстиції щодо позбавлення його статусу судді.

Крім того, голова ВГСУ звернув увагу суддів та працівників господарської юрисдикції на обов’язок дотримання морально-етичних принципів поведінки.

Він вважає за необхідне головам та керівникам апаратів господарських судів терміново провести у своїх колективах роз’яснювально-профілактичну роботу щодо дотримання Кодексу суддівської етики та етики державного службовця.

Теги:

Віктор Татьков, ВГСУ

Джерело:

ВГСУ

Залиште коментар