Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова ВСУ вважає судову реформу непродуманою

0 18

Голова Верховного Суду України Василь Онопенко заявляє про необхідність розширення повноважень Верховного Суду. Про це він сказав у своєму виступі на засіданні круглого столу на тему: «Роль Верховного Суду в захисті прав людини на національному рівні».

В.Онопенко зазначив, що у процесі проведеної минулого року реформи вітчизняної судової системи процесуальний статус ВСУ було істотно змінено.

Водночас, за його словами, практика застосування закону про судоустрій і статус суддів засвідчила, що законодавчі новели щодо Верховного Суду були недостатньо продуманими і юридично обгрунтованими. Зокрема, цими змінами невиправдано обмежено можливості захисту прав людини.

Він також зауважив, що саме на це вказувала Венеціанська комісія, пропозиції якої мають бути враховані у подальшому вдосконалені української судової системи.

В.Онопенко нагадав, що минулого тижня у Верховній Раді було зареєстровано законопроект, яким пропонується певне розширення повноважень Верховного Суду та вдосконалення засад його діяльності. «Я переконаний, що найближчим часом відбудеться повне відновлення конституційного статусу Верховного Суду України, бо це є об’єктивною необхідністю», – додав він.

Теги:

Верховний Суд України, Онопенко В.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар