Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова ВРЮ В.Колесниченко пропонує підвищити віковий ценз для суддів.

13
Голова Вищої ради юстиції (ВРЮ) Володимир Колесниченко пропонує підвищити віковий ценз для суддів. Про це він заявив у ході наради з питань реформування судової системи в Адміністрації Президента і під час першого засідання відповідної робочої групи, передає кореспондент РБК-Україна.
“Треба звернути увагу на систему і поліпшення підготовки, а також відбору кандидатів у судді… Коли сьогодні створювалося система судів адміністративної юрисдикції, то мотивація була, що тут будуть працювати досвідчені люди… але на практиці сталося навпаки, коли в 25 років “дівчатка і хлопчики”, практично зі студентської лави почали вирішувати долю держави, і не у найкращий спосіб. Тому моя пропозиція, що треба підвищити віковий ценз суддів до 30-35 років”, – заявив В.Колесниченко.
При цьому він наголосив, що також треба “відмовитися від практики призначення суддів безстроково до 65 років”. “Треба зробити все можливе, щоб громади мали можливість брати участь в обговоренні питань призначення суддів. Тоді суддя буде діяти по совісті, бо він буде знати від кого залежить. Те, що сьогодні судді діють безстроково, – це загроза національним інтересам держави”, – додав В.Колесниченко.
В.Колесниченко запевнив, що відповідні пропозиції він надасть робочій групі.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии