Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова ВРЮ В.Колесниченко пропонує підвищити віковий ценз для суддів.

0 13
Голова Вищої ради юстиції (ВРЮ) Володимир Колесниченко пропонує підвищити віковий ценз для суддів. Про це він заявив у ході наради з питань реформування судової системи в Адміністрації Президента і під час першого засідання відповідної робочої групи, передає кореспондент РБК-Україна.
“Треба звернути увагу на систему і поліпшення підготовки, а також відбору кандидатів у судді… Коли сьогодні створювалося система судів адміністративної юрисдикції, то мотивація була, що тут будуть працювати досвідчені люди… але на практиці сталося навпаки, коли в 25 років “дівчатка і хлопчики”, практично зі студентської лави почали вирішувати долю держави, і не у найкращий спосіб. Тому моя пропозиція, що треба підвищити віковий ценз суддів до 30-35 років”, – заявив В.Колесниченко.
При цьому він наголосив, що також треба “відмовитися від практики призначення суддів безстроково до 65 років”. “Треба зробити все можливе, щоб громади мали можливість брати участь в обговоренні питань призначення суддів. Тоді суддя буде діяти по совісті, бо він буде знати від кого залежить. Те, що сьогодні судді діють безстроково, – це загроза національним інтересам держави”, – додав В.Колесниченко.
В.Колесниченко запевнив, що відповідні пропозиції він надасть робочій групі.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар