Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова ВККСУ вважає суд найбільш прозорим

0 24

Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів, суддя Верховного Суду Ігор Самсін вважає суди найбільш прозорими серед державних органів.

Про це він сказав “Українським новинам”. “Жодна інституція, якщо ми візьмемо інші органи, так не прозора, як суд. Суд відкритий”, – запевнив він.

Крім того, Самсін зазначив, що першочерговим завданням судової системи є позбавлення від будь-яких дорікань у корупції.

Із цією метою, за його словами, Вища кваліфікаційна комісія суддів приділяє велику увагу оцінці особистих і моральних якостей претендентів на посаду судді.

Самсін підкреслив, що у разі наявності обвинувачень у корупції кандидата на посаду судді Вища кваліфікаційна комісія не дасть йому необхідні для зайняття посади рекомендації.

Як відомо, у лютому Рада Європи рекомендувала посилити прозорість судової системи в Україні. Справедливого й прозорого правосуддя вимагають від української влади інші світові інституції.

Джерело:

Українські новини

Залиште коментар