Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що не допустить, аби земля стала предметом ринку

19

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що «особисто не допустить, щоб земля у нас стала предметом ринку, зокрема землі сільськогосподарського призначення». Під час зустрічі з мешканцями Овруцького району у четвер у рамках робочої поїздки до Житомирської області В.Литвин, пояснюючи свою думку, підкреслив, що наполягатиме на цьому, бо у разі прийняття рішення про продаж землі «зрозуміло, що нашим людям нічого не дістанеться».

Це питання, зазначив Голова Верховної Ради України, є дотичним і до розв`язання продуктової проблеми. Він висловив переконання, що Україна могла б забезпечити харчовою продукцією близько 1 млрд. людей, нагадавши, що за радянських часів при відсутності досконалих технологій вона годувала більш ніж 250 млн. людей.

В.Литвин наголосив на необхідності провести інвентаризацію земель і розібратися, «кому, що, скільки і за яким рішенням буде передаватися».

«Все це надбання людей», – підкреслив він, додавши, що хоча сьогодні більшість людей отримали земельні паї, за відсутності нащадків ці паї залишилися у невизначеному стані. Саме тому, зазначив В.Литвин, він наполягає на необхідності створення Селянського банку, у якому б були зосереджені ці землі, «а вже банк визначав би, кому їх давати у користування». При цьому Голова Верховної Ради України наголосив, «що жодним чином земля не повинна надходити іноземцям ».

В.Литвин також пожалкував, що парламент не підтримав проект закону про підтримку аграрно-промислового комплексу у кризових умовах, зокрема у частині оподаткування.

Джерело:

ВР України

Комментарии