Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що не допустить, аби земля стала предметом ринку

0 75

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що «особисто не допустить, щоб земля у нас стала предметом ринку, зокрема землі сільськогосподарського призначення». Під час зустрічі з мешканцями Овруцького району у четвер у рамках робочої поїздки до Житомирської області В.Литвин, пояснюючи свою думку, підкреслив, що наполягатиме на цьому, бо у разі прийняття рішення про продаж землі «зрозуміло, що нашим людям нічого не дістанеться».

Це питання, зазначив Голова Верховної Ради України, є дотичним і до розв`язання продуктової проблеми. Він висловив переконання, що Україна могла б забезпечити харчовою продукцією близько 1 млрд. людей, нагадавши, що за радянських часів при відсутності досконалих технологій вона годувала більш ніж 250 млн. людей.

В.Литвин наголосив на необхідності провести інвентаризацію земель і розібратися, «кому, що, скільки і за яким рішенням буде передаватися».

«Все це надбання людей», – підкреслив він, додавши, що хоча сьогодні більшість людей отримали земельні паї, за відсутності нащадків ці паї залишилися у невизначеному стані. Саме тому, зазначив В.Литвин, він наполягає на необхідності створення Селянського банку, у якому б були зосереджені ці землі, «а вже банк визначав би, кому їх давати у користування». При цьому Голова Верховної Ради України наголосив, «що жодним чином земля не повинна надходити іноземцям ».

В.Литвин також пожалкував, що парламент не підтримав проект закону про підтримку аграрно-промислового комплексу у кризових умовах, зокрема у частині оподаткування.

Джерело:

ВР України

Залиште коментар