Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин: відмова від ухвалення урядових антикризових законопроектів свідчить про бажання деяких політичних сил реалізувати сценарій проведення дострокових парламентських виборів

0 12

Відмова від ухвалення урядових антикризових законопроектів свідчить про бажання деяких політичних сил реалізувати сценарій проведення дострокових парламентських виборів, вважає Голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Коментуючи на прохання журналістів у вівторок відхилення парламентом трьох антикризових урядових законопроектів, В.Литвин зазначив, що Глава держави під час свого виступу закликав відмовитися від популістських кроків, проте «сьогодні відбувається, по суті справи, процес блокування ухвалення непопулярних антикризових рішень». «Цілком очевидно, що реалізується сценарій позачергових виборів до парламенту», – наголосив він.

При цьому Голова Верховної Ради України назвав такі плани «великою утопією» і висловив переконання, що ідея проведення «чергових позачергових виборів» не підтримується переважною більшістю парламентаріїв. «До мене підходять багато депутатів із різних фракцій, дякують за те, що парламент працює, і просять зробити все, аби не допустити чергових позачергових виборів», – зазначив В.Литвин.

Відповідаючи на запитання щодо подальших перспектив ухвалення антикризового пакету, В.Литвин зазначив: «Будуть запропоновані нові законопроекти будемо розглядати». «Можливо, це треба буде робити одночасно із внесенням змін до бюджету»,- сказав він. При цьому Голова Верховної Ради України наголосив на неприпустимості порушення процедури розгляду законопроектів і заявив, що не може поставити зазначені законодавчі акти на голосування повторно.

«Сьогодні як ніколи потрібно зробити все, щоб не було підстав говорити про порушення процедури розгляду законопроектів», – наголосив він.

Джерело:

ВР України

Залиште коментар