Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова Верховного Суду зізнався, що він був лише «листоношею»

0 75

Голова Верховного Суду України Василь ОНОПЕНКО вважає, що зміна процедури призначення на посаду судді вперше не вплине на якість правосуддя.

Як передає кореспондент УНІАН, про це голова ВСУ заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам в Києві.

За його словами, відповідне рішення Президента його «особливо не стурбувало».

«Це не вплине на якість і на погіршення правосуддя. Проблема в іншому, на кінець стало ясно, що голова Верховного Суду жодного відношення до формування суддів вперше не має, а за це мають нести відповідальність кваліфікаційні комісії та Вища рада юстиції», – сказав В.ОНОПЕНКО.

При цьому він зауважив, що в ланці походження призначення суддів він, на його переконання, виконував технічну роль.

«Я виконував технічну роль, роль листоноші, жодним чином не впливаючи на цей процес», – зазначив голова ВСУ.

Як повідомляв УНІАН, згідно з Указом № 158/2009 “Про внесення змін до Указу Президента України від 30 червня 2004 року № 697” матеріали щодо призначення на посаду професійного судді вперше відтепер розглядатиме Вища рада юстиції замість голови Верховного Суду України чи голови вищого спеціалізованого суду.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар