Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова Верховного Суду закликав парламент не ухвалювати законопроект “Про судоустрій і статус суддів” у другому читанні

0 23
КИЇВ, 18 березня. (Ростислав Шаправський – УКРІНФОРМ). Голова Верховного Суду України Василь Онопенко закликав народних депутатів не ухвалювати в другому читанні проект закону “Про судоустрій і статус суддів”. Про це правник заявив сьогодні під час парламентських слухань щодо стану правосуддя в країні, повідомляє УКРІНФОРМ.

За словами В.Онопенка, цей документ наразі є недосконалим, тому потребує суттєвих змін і допрацювань. Посадовець порадив лобістам законопроекту про судоустрій і статус суддів відмовитися “від силового проштовхування цього документа у нелегітимний спосіб”, оскільки це в жодному разі не сприятиме конструктивній роботі щодо проведення судової реформи. “Прийняття цього законопроекту матиме катастрофічні для правосуддя і держави наслідки”, – наголосив він.

Голова Верховного Суду відзначив, що для подальшого реформування судової ситеми України необхідно чітко визначитися з концептуальними засадами її здійснення. “Концепцію судової реформи має бути затверджено Верховною Радою”, – сказав посадовець.

Для більш ефективної і конструктивної роботи судочинства В.Онопенко також порекомендував народним депутатам якомога швидше прийняти закон про єдність судової системи, внести зміни до всіх процесуальних законів, що значно могло б спростити судовий процес, а також вдосконалити процедуру добору суддівських кадрів.

“Судді висловлюють свою готовність до конструктивної співпраці з удосконалення правосуддя”, – підкреслив суддя.

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар