Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова ВАСУ бере участь у ХХІІІ Конгресі Всесвітньої асоціації юристів

0 18
Голова ВАСУ Олександр Пасенюк бере участь у ХХІІІ Конгресі Всесвітньої асоціації юристів “Верховенство права – гарантія захисту прав людини”

Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк бере участь у ХХІІІ Конгресі Всесвітньої асоціації юристів “Верховенство права – гарантія захисту прав людини”, що відбувається 23-26 березня 2009 року в місті Києві.

Мета Конгресу – сприяння міжнародній юридичній громадськості в обміні досвідом та ідеями утвердження верховенства права. За словами організаторів заходу, проведення Конгресу сприятиме подальшому зміцненню іміджу України як правової та демократичної держави, а також дозволить акцентувати увагу українського суспільства на питаннях гарантій захисту та дотримання прав людини.

Нагадаємо, що Всесвітня асоціація юристів є найбільшою та найвпливовішою у світі організацією юристів, яка репрезентує юридичні громади з-понад 140 країн світу. ВАЮ об’єднує повний спектр профільних організацій – Всесвітню асоціацію суддів, Всесвітню асоціацію адвокатів, Всесвітню асоціацію професорів права, Всесвітню асоціацію з питань господарського права.

У ході засідань робочих секцій, які відбудуться в рамках ХХІІІ Конгресу Всесвітньої асоціації юристів, планується обговорення питань світової економіки, захисту інвестицій, захисту інтелектуальної власності проти піратства, захисту прав людини під час боротьби з тероризмом, планується обговорення проблематики незалежності судів, місця юстиції у правовому полі держави тощо. Планується також провести демонстраційний судовий процес на тему «Ядерна енергія та ядерна зброя».

Всесвітню асоціацію юристів було засновано 1963 року на першому Конгресі, котрий відбувся у США під патронатом тодішнього Президента США Ліндона Джонсона. Заснування Асоціації стало відповіддю на назрілу потребу у світі створити відкритий форум, де судді, адвокати, професори права та усі, хто має відношення до правотворення та правозастосування, могли б об’єднати свої думки та зусилля для зміцнення і активізації впливу міжнародної юридичної громадськості на розвиток міжнародного права зокрема і на процеси міжнародного суспільно-політичного життя загалом.

Залиште коментар