Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова спостережної ради “Західінкомбанку” звинувачується у привласненні майже 3 млн дол.

0 16

Посадовець “Західінкомбанку” привласнив майже 3 млн дол. і намагався уникнути відповідальності. Про це повідомляє прес-служба ГУБОЗ МВС України.

Апеляційний суд Києва задовільнив апеляцію прокурора Генпрокуратури на рішення Печерського райсуду “про скасування постанови щодо порушення кримінальної справи за ч.5 ст.191 відносно голови спостережної ради “Західінкомбанку”. Посадова особа звинувачується у привласненні грошових коштів банку в сумі майже 3 млн дол.

Також 9 жовтня у Печерському райсуді столиці відбудеться слухання відносно скарги адвоката на постанову про порушення кримінальної справи за ч. 5 ст. 191 стосовно згаданого банкіра (другий епізод). Банкір намагається уникнути відповідальності за привласнення понад 7 млн грн кредитної спілки.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар