Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова ради суддів: Вартість реконструкції головної будівлі Верховного суду України склала 134 млн грн.

0 22

Вартість реконструкції головної будівлі Верховного суду України склала 134 млн грн. Про це на прес-конференції, присвяченій завершенню реконструкції, повідомив голова ради суддів Петро Пилипчук, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, первинний кошторис реставрації Кловського палацу, де розміщено центральний апарат ВСУ, складав 120 млн грн, але в процесі будівельних робіт його було збільшено. В будинку працюватиме керівництво ВСУ та проходитимуть судові засідання з “резонансних справ, окрім кримінальних”.

В свою чергу голова ВСУ Василь Онопенко зазначив, що в Україні 50% будівель судів не відповідають вимогам. “Судді працюють в непристосованих для судочинства приміщеннях”, – зазначив він.

Нагадаємо, що Кловський палац був побудований в 1752-56 рр. в якості царської резиденції. В палаці в різні часи перебував госпіталь, гімназія, музей історії Києва.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар