Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова Печерського райсуду залишилась, незважаючи на обрання її членом ВРЮ

0 20

Суддя Інна Отрош продовжуватиме очолювати Печерський районний суд м. Києва, не дивлячись на її призначення членом Вищої ради юстиції . Про це РБК-Україна заявив голова ВРЮ Володимир Колесниченко, повідомляє РБК-Україна.

За словами Голови Вищої ради юстиції, І.Отрош обрана членом ВРЮ не на постійній основі, і тому не зобов’язана звільнятися з посади Головисуду.

Загалом обрання І.Отрош до складу ВРЮ В. Колесніченко оцінив позитивно: “У мене до неї були різні думки.., але що стосується того, що з’їзд суддів рекомендував саме її, це говорить про те, що ми вступаємо в новий період: тепер немає протистояння в судові системі”.

Як відомо, свого часу мав місце конфлікт між І.Отрош та В.Колесниченком з приводу головування в Печерському райсуді.

Теги:

Новини права, Печерський районний суд міста Києва, Голова Печерського суду, Вища рада юстиції України, ВРЮ, Голова Вищої ради юстиції Володимир Колесніченко

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар