Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова ОАС Києва О.Бачун програв черговий раунд у суді А.Портнову

0 12

Голова Окружного адміністративного суду (ОАС) Києва Олег Бачун програв черговий раунд у суді народному депутату від БЮТ Андрію Портнову. Про це повідомляє прес-служба БЮТ.
За словами представника А.Портнова в судах Володимира Макара, звернувшись з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації відносно народного депутата А.Портнова, О.Бачун подав клопотання, яким ініціював повну заборону А.Портнову та будь-яким фізичним та юридичним особам розміщувати та поширювати в друкованих та електронних засобах масової інформації, мережі Інтернет, радіо і телебаченні, зовнішніх носіях негативну інформацію відносно судді О.Бачуна та його діяльності, а також оприлюднювати цю інформацію в будь-який спосіб.
“Оболонський районний суд Києва в повному обсязі відмовив Олегу Бачуну в задоволенні клопотання”, – сказав В.Макар.

Раніше, Оболонський районний суд міста Києва відмовив голові ОАС Києва О.Бачуну у прийнятті 2 позовів відносно народних депутатів Андрія Портнова, Валерія Писаренка, Святослава Олійника і Володимира Пилипенка про захист честі, гідності і ділової репутації.
Нагадаємо, народні депутати А.Портнов, В.Писаренко, С.Олійник і В.Пилипенко повідомили про численні зловживання і корупційні дії судді Окружного адміністративного суду Києва О.Бачуна. За результати наданої депутатами інформації, комітет Верховної Ради з питань правосуддя одноголосно прийняв рішення звернутися до Ради судді України з вимогою негайно звільнити суддю О.Бачуна за системні корупційні дії.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар