Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова КС підкреслює, що підстав для розпуску Ради немає

0 11

Голова Конституційного Суду України Андрій Стрижак відзначає, що для розпуску парламенту підстав немає. Про це він сказав в ефірі ICTV у неділю.

«Приводи самі не приходять. У Конституції виписані підстави… Єдине застереження, яке є в Конституції, – це за 6 місяців до президентських виборів не можна цього робити», – сказав голова КС.

«На сьогодні підстав немає», – відзначив Стрижак.

Коментуючи рішення КС щодо подання Президента про тлумачення положень, згідно з якими коаліція вносить пропозиції президенту щодо кандидатури прем’єра, голова суду відзначив: «Чітко виписано в Конституції три підстави розпуску парламенту… Яке б ми тлумачення Конституції не дали на цей раз, все одно ми б четверту підставу Президенту для розпуску парламенту не дали».

«Ми не можемо створити нову норму Конституції», – відзначив голова КС.

Нагадаємо, Президент Віктор Ющенко визнав відсутність підстав для розпуску Верховної Ради.

30 квітня КС оприлюднив рішення по зверненню Президента щодо формування уряду після створення нової коаліції. Воно не дає підстав для розпуску Верховної Ради.

Згідно з рішенням, внесення пропозицій Президенту щодо кандидатури прем’єр-міністра, а також щодо кандидатур до складу Кабінету міністрів належить виключно до повноважень коаліції депутатських фракцій у ВР.

Джерело:

proUA

Залиште коментар