Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова держави пропонує ухвалити Виборчий кодекс

0 13

Президент України Віктор Янукович назвав неприпустимою практику внесення змін у виборче законодавство напередодні виборів, заявивши, що має намір викоренити її шляхом ухвалення Виборчого кодексу, повідомляє proUA з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Мене завжди дивувало…, що напередодні виборів політики ініціюють різні зміни в різні закони. На мій погляд, така практика неприпустима в сучасній демократичній країні. Тому я ініціюватиму найближчим часом ухвалення Виборчого кодексу, який би унеможливив в майбутньому такі політичні дії з боку тієї чи іншої політичної партії, або партій, що ініціюють ці питання (коректування закону про вибори – ред..)», – повідомив Президент у понеділок у Каневі.

Теги:

Новини права, виборчий кодекс України, виборче право, Президент України Віктор Янукович, фото, відео, виборче право, політичні партії України
Новости права, избирательное право, Президент Украины Виктор Янукович

Джерело:

proUA

Залиште коментар